Kariéra

NABÍZÍME VOLNÉ POZICE V NAšem TÝMU

KUCHAŘ TEPLÁ KUCHYNĚ, STUDENÁ KUCHYNĚ

Pokud máte prokazatelnou praxi v oboru, neváhejte nás kontaktovat! Uvítáme, když budete mít zájem o obor a budete se chtít rozvíjet.

Čeká vás zajímavá práce v kuchyni 4* hotelu včetně výjezdů na prestižní cateringové akce.

 CO NABÍZÍME

  • zázemí stabilní společnosti
  • možnost smlouvy na dobu neurčitou
  • dotované závodní stravování
  • zdravotně-preventivní program
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • slevy na ubytování v rámci hotelového řetězce a programu Cestujeme s AHR
  • dobrá dostupnost MHD

 Máte-li zájem stát se součástí našeho týmu a seznámit se blíže s podmínkami, zašlete nám životopis na email prace@hotelinternational.cz.

ČÍŠNÍK / SERVÍRKA

SIESTA Lobby Bar & Wine Restaurant Hotelu International Brno v centru města Brna rozšiřuje svůj tým. Zajímáš se o obor a rád/a komunikuješ s lidmi? Pošli nám svůj životopis a zkus to u nás.

CO NABÍZÍME

 CO POŽADUJEME

  • SŠ vzdělání, praxe v oboru vítána
  • základní znalost angličtiny, další jazyky výhodou
  • klademe důraz na zodpovědnost, spolehlivost a důslednost

A/V TECHNIK

Zajímá Vás audiovizuální a prezentační technika? Bavilo by vás technické  zajišťování kongresových akcí?

Pak jste pro nás tím pravým, koho hledáme.

  • partnera se zkušeností v oboru
  • schopného a komunikativního kolegu
  • pozice je vhodná také pro absolventy SŠ/VŠ elektro/IT oborů, kteří se zajímají o
  • audiovizuální a projekční techniku

NÁPLŇ PRÁCE

  • Instalace a obsluha audiovizuální a výpočetní techniky (ozvučování společenských
  • akcí a práce s výpočetní technikou)
  • technická podpora IT a AV techniky
  • realizace společných zakázek typu kongresy, konference, plesy, výstavy.

  • znalost AJ (nutná komunikace s klienty)
  • orientaci v audiovizuální, kongresové a
  • prezentační technice
  • znalost ozvučení, projekce a osvětlení (rádi zaučíme)
  • orientaci v IT (PC sítě, OS Microsoft, MS Office , HW)
  • časovou flexibilitu, ochotu, vytrvalost a pečlivost
  • vítáme znalost hotelového prostředí a zázemí společenských akcí, není ale
  • podmínkou

CO NABÍZÍME

  • spolupráci na zajímavých  projektech
  • vzdělávání a rozvoj v oblasti AV technologie
  • práci v moderním a dynamickém hotelovém prostředí
  • zajímavé platové ohodnocení.