ON-LINE REZERVACE > Cal > > >

Významné akce

Catering Biatlon 2013

Britská královna Alžběta II.

britská královna Alžběta II.V roce 1996 byl hotel a jeho catering u nejvýznamnější návštěvy v historii města. 28. března navštívila Brno britská královna Alžběta II. a hotel se stal jediným dodavatelem gastronomických služeb po celou návštěvu v Brně – na letišti při příletu, v prostorách městské radnice při setkání s piloty RAF, při slavnostním banketu, pořádaném na její počest v Besedním domě a při návštěvě Ústavního soudu.
 

Papež Benedikt XVI.

papež Benedikt XVI.Hotel byl generálním dodavatelem cateringových služeb při návštěvě papeže Benedikta XVI. v Brně 27. 9. 2009.

14. setkání prezidentů středoevropských států

14. setkání prezidentů středoevropských států14. setkání prezidentů středoevropských států, Brno, 24.–26. května 2007. Hotel byl jedním z hlavních dodavatelů ubytovacích, konferenčních a stravovacích služeb.

Porsche Inter Auto CZ

Porsche Inter Auto CZPorsche Inter Auto CZ patří již od svého založení k významným partnerům. Jednou z akcí bylo i představení modelů Audi 6 a VW Passat 28. 4. 2005 v galerii brněnské Vaňkovky.

Kněžna Mercedes von Dietrichstein

Mercedes von Dietrichsteinkněžna Mercedes von Dietrichstein, vévoda a vévodkyně z Wuerttembergu, princezna Hohenlohe, hrabě Schwarzenberg, hrabě ThurnHotel zajišťoval v roce 2004 setkání pořádané kněžnou Mercedes von Dietrichstein, vévodu a vévodkyni z Wuerttembergu, princeznu Hohenlohe, hraběte Schwarzenberga, hraběte Thurn jehož se zúčastnilo na 250 členů šlechtických rodů z celého světa, z nichž jmenujme např. a mnoho dalších. Poděkování za služby vyjádřila kněžna osobním dopisem.
 

KAPITOL pojišťovací a finanční poradenství

KapitolV roce 2000 se začíná rozvíjet velmi dobrá spolupráce se společností KAPITOL pojišťovací a finanční poradenství, a.s., se kterou hotel spolupracuje při pořádání konferencí pro 1200–2000 osob ve sportovních halách a v pavilonech BVV.

Česká pojišťovna

Česká pojišťovna - dvoudenní konference pro 2500 osobV roce 1999 je hotelový catering vybrán firmou Česká pojišťovna a organizuje její dvoudenní konferenci pro 2500 osob v pavilonech BVV. Díky zdařilému projektu je hotel osloven i příští rok, kdy se akce zúčastnilo 3500 osob. Např. oběd banketním způsobem v rozsahu předkrm, hlavní jídlo, desert, káva a nápoje dokázali pracovníci hotelu odservírovat za neuvěřitelných 45 minut. Spolupráce pokračuje dodnes.

Finský prezident Marti Ahtisaari

finský prezident Marti AhtisaariV roce 1997 navštívil Brno jeden z nejznámějších politiků té doby v Evropě – finský prezident Marti Ahtisaari. Hotel připravoval slavnostní banket, při kterém pan prezident snad poprvé v historii při oficiálním projevu poděkoval veřejně hotelu za vynikající servírované menu. Zajišťovali jsme i catering do prezidentského letadla a po hodině letu jsme telegraficky obdrželi od celé vládní delegace a paní Ahtisaari další kompliment naší kuchyni za servis "do křupava pečené kachničky s červeným a bílým zelím a moravskými knedlíčky".
 

Další významní hosté

Aleksander Kvasniewskilucemburský velkokníže Henri, polský prezident Aleksander Kvasniewski, bývalá švédská ministryně zahraničí Anna Lindhová, rumunský prezident IlieV dalších letech navštívili Brno např. lucemburský velkokníže Henri, polský prezident Aleksander Kvasniewski, bývalá švédská ministryně zahraničí Anna Lindhová, rumunský prezident Ilie, a mnoho dalších.
 

Hills Nutrition

Tovární hala – zahájení výroby Hills Nutrition
Tovární hala – zahájení výroby Hills Nutrition  

Zámek Slavkov

Zámek Slavkov – Lékařský kongres
Zámek Slavkov – Lékařský kongresZámek Slavkov – Lékařský kongres

Wannieck Gallery – Porsche

Wannieck Gallery – Porsche

Celosvětová konference Man

celosvětová konference Mancelosvětová konference Mancelosvětová konference Mancelosvětová konference Mancelosvětová konference Man

Ministeriada

MinisteriadaMinisteriadaMinisteriada

Špilberk – Shakespearovské slavnosti

Špilberk – Shakepearovské slavnostiŠpilberk – Shakepearovské slavnosti

Generali

Brněnské veletrhy a výstavy, pavilon G1 a G2 – Generali
Brněnské veletrhy a výstavy, pavilon G1 a G2 – Generali

Go 2012

BEST WESTERN PREMIER Hotel International Brno měl opět tu čest, že se právě u nás konal zahajovací večer veletru GO 2012 zaměřený na výjezdovou turistiku a cestovní ruch.
Go 2012Go 2012

Biatlon 2012

Hlavním cateringovým dodavatelem Světového poháru sezony 2011/2012 v biatlonu byl právě BEST WESTERN PREMIER Hotel International Brno.
Biatlon 2012Biatlon 2012
Biatlon 2012Biatlon 2012

© 2015 BEST WESTERN PREMIER Hotel International Brno
The world's largest hotel chain®  |  BEST WESTERN Central Europe  |  BEST WESTERN Rewards

www.hotelinternational.cz  |  www.elitewellnessfitness.cz  |  www.brnenskycatering.cz
Všechny hotely BEST WESTERN ® jsou vlastněny a provozovány nezávislými společnostmi.