Catering

Poptávka cateringu

BEST WESTERN PREMIER Hotel International Brno působí v oboru cateringu již od svého vzniku v roce 1962. Byl spoluorganizátorem akcí, které probíhaly i mimo hotel při zahájení veletrhů v pavilonech na brněnském výstavišti, v městských divadlech, muzeích a dalších společenských a historických prostorách ve městě. Ročně jich hotel organizuje více jak 200.

Catering však není nutno spojovat jen s oficiálními událostmi. Stává se celkem běžnou službou i při rodinných setkáních, narozeninách, promocích a svatbách.

Hotel vlastní speciální chladicí vozy, vysoce kvalitní inventář na převoz a servis studených a teplých jídel, nerezové a stříbrné mísy a příbory. Má vlastní aranžerské studio a velký počet zaměstnanců, kteří jsou dostatečně vyškoleni pro tuto náročnou službu. Díky tomu je hotelový catering schopen vyvézt své gastronomické služby ve stejné kvalitě i na volnou louku bez vody a elektřiny.

HACCP

HACCP

V roce 1996 jako jeden z prvních v České republice splňuje hotel přísné hygienické podmínky pro gastronomii platné a vydané pro EU nazvané HACCP a začíná s cateringem do letadel. Všechna charterová letadla vypravovaná z Brna vyváží výrobky naší kuchyně do celého světa. Ročně hotel připravoval více než 70 000 jídel za sezonu. V roce 2006 se hotel stává držitelem certifikátu HACCP.

Druhy cateringu
Reference
Prostory

© 2015 BEST WESTERN PREMIER Hotel International Brno
The world's largest hotel chain®  |  BEST WESTERN Central Europe  |  BEST WESTERN Rewards

www.hotelinternational.cz  |  www.elitewellnessfitness.cz  |  www.brnenskycatering.cz
Všechny hotely BEST WESTERN ® jsou vlastněny a provozovány nezávislými společnostmi.